Информация о товаре
| Materiāls | Tērauds |
|---|---|
| Garums | 100 mm |
| Platums | 100 mm |
| Produkta veids | Balsts |
| Zīmols | Haushalt |
| Modelis | Assorted |
| Krāsas nosaukums | Asorti krās. |
| Augstums | 200 mm |
| Biezums | 8 mm |
| Papildus informācija | Stieņa diametrs 30 mm |
| Izcelsmes valsts | Igaunija |
| Штрихкод | 501897971 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ОПОРА БАЛКИ РЕГУЛ M30X200 100X100X0.8 ZN