SIENAS PANEL PVC GL EC 0.75X0.45M 0.34M2
€41,71
Pieejams uzreiz
Product information
| Garums | 75 cm |
|---|---|
| Platums | 45 cm |
| Biezums | 0.36 cm |
| Krāsa | Balta krās. |
| Produkta veids | PVC sienas panelis |
| Zīmols | Inspiro |
| Kolekcija | ECLIPSE GLOSS |
| Materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 2.3625 |
| Sedzamā platība | 2.3625 m² |
| Papildus informācija | Ūdensizturīgas plāksnes |
| Izcelsmes valsts | Beļģija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 502827727 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: SIENAS PANEL PVC GL EC 0.75X0.45M 0.34M2