AKUSTISKAIS PANELIS SONOMA OAK 9X600X600
€8,78
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | GRACE |
|---|---|
| Garums | 60 cm |
| Platums | 60 cm |
| Biezums | 0.9 cm |
| Krāsa | Brūna krās., Melna krās. |
| Produkta veids | Dekoratīvie akustiskie paneļi |
| Zīmols | Grace |
| Kolekcija | Comfort 9 |
| Materiāls | Koksnes šķiedras |
| Krāsas nosaukums | Melns krās., Ozola krās. |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 0.36 |
| Sedzamā platība | 0.36 m² |
| Uzstādāma | Iekšpusē |
| Izcelsmes valsts | Turcija |
| Svītrkods | 502657093 |
Šis produkts ir divas funkcijas. Viena no tām ir istabas dekorēšana, otra - trokšņa samazināšana. Trokšņa avotiem radītās skaņas viļņi tiek absorbēti 9mm PET filcā. Tas samazina istabas atskanu, un istaba kļūst klusāka.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: AKUSTISKAIS PANELIS SONOMA OAK 9X600X600