SHEET T.FOR PERFORATED SQUARE 500X250X1MM
€5,53
Pieejams uzreiz
Product information
| Pārklājums | Nav |
|---|---|
| Tērauda marka | S235 |
| Zīmols | Arcansas |
| Garums | 500 mm |
| Platums | 250 mm |
| Biezums | 1 mm |
| Izcelsmes valsts | Itālija |
| Barcode | 502126233 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: SHEET T.FOR PERFORATED SQUARE 500X250X1MM