Product information
| Asmens garums | 23 cm |
|---|---|
| Asmens platums | 2.5 cm |
| Asmens iekļauts | Jā |
| Produkta veids | Naži |
| Zīmols | Stanley |
| Garums | 23 cm |
| Materiāls | Metāls, Plastmasa |
| Asmeņu skaits | 5 |
| Papildus informācija | Ar papildu 4 asmeņiem, trapecveida asmeņu tips, divkomponentu rokturis |
| Izcelsmes valsts | Taizeme |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 500968232 |
The tool includes 5 additional blades. The blade holder increases pushing power.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: KNIFE WITH TRAPEZOID BLADE 0-10-789