Product information
| Garums | 15 cm |
|---|---|
| Augstums | 149 cm |
| Platums | 18.5 cm |
| Produkta veids | Pārsedzes |
| Zīmols | - |
| Materiāls | Betons, Keramzīts |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Bloka tips | Keramzītbetona |
| Ienesīgums, m2/gab | 3.5 |
| Barcode | 502172999 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: CERAMIC CONCRETE COVER 150X185X1490