SELF-TAPPING SCREW 5.5X70 DIN7504K ZN (100)
Product code: 502008770
€4,08
Pieejams uzreiz
Product information
| Pašskrūvējošais tips | Ar uzgriezni |
|---|---|
| Garums | 70 mm |
| Diametrs | 5.5 mm |
| Pārklājums | Cinkots |
| Iespējamais materiāls | Metāls |
| Produkta veids | Pašvītņojošās skrūves |
| Zīmols | Haushalt |
| Standarts | DIN 7504K |
| Vienību skaits iepakojumā | 100 |
| Izcelsmes valsts | Taivāna |
| Barcode | 502008770 |








Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: SELF-TAPPING SCREW 5.5X70 DIN7504K ZN (100)