Product information
| Materiāls | Tērauds |
|---|---|
| Pārklājums | CorrSeal |
| Garums | 90 mm |
| Platums | 8 mm |
| Produkta veids | Betona skrūve |
| Zīmols | Essve |
| Modelis | TX30 C4 |
| Augstums | 8 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 8 |
| Papildus informācija | Vītnes garums: 60mm; Galvas forma: Noslēptā galva; Galvas diametrs: 12mm |
| Izcelsmes valsts | Taivāna |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 502633743 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: SCREW LIGHTBET.8X90 SC SCREWING. 8PCS