Product information
| Garums | 11.5 cm |
|---|---|
| Diametrs | 5 mm |
| Montāžas veids | SDS Plus (TE-C) |
| Apstrādes materiāls | Betons |
| Produkta veids | Urbji |
| Zīmols | Bosch |
| Darbības zonas garums | 5 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Darbības zonas garums: 50 mm. Montāžas veids: SDS Plus (TE-C) |
| 0 € uz pakomātu | Betona urbis Makita E-14928, betons, sds plus (te-c), 6 mm x 16.5 cm |
| Barcode | 500556654 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: URBIS SDS PLUS S4 5.0X110.0MM