Product information
| Materiāls | Metāls, Plastmasa |
|---|---|
| Asmens garums | 25 cm |
| Asmens platums | 6.5 cm |
| Produkta veids | Ēvele |
| Zīmols | Stanley |
| Garums | 27 cm |
| Svars | 0.175 kg |
| Asmens iekļauts | Jā |
| Papildus informācija | Plastmasas korpuss. Svars: 0.176 kg. |
| Izcelsmes valsts | Lielbritānija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 500511588 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: SCRAPER WITH A CASE 5-21-103