Product information
| Garums | 58.5 cm |
|---|---|
| Platums | 38.5 cm |
| Augstums | 32 cm |
| Krāsa | Melna krās. |
| Ar riteņiem | Nē |
| Produkta veids | Kastes |
| Zīmols | Qbrick |
| Materiāls | Plastmasa |
| Kolonnu skaits | 2 |
| Ar rokturi | Jā |
| Ūdensnoturīgs | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Krāsa: Melns. Ar riteņiem: Nē. Kolonnu skaits: 2. Ar rokturi: Jā. Ūdensizturīgs: Jā |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Barcode | 501985731 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: TOOL BOX QBRICK PROFI 350