Product information
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
|---|---|
| Pārklājums | Nerūsējošā tērauda |
| Garums | 105 mm |
| Platums | 105 mm |
| Produkta veids | Montāžas leņķis |
| Zīmols | Haushalt |
| Augstums | 90 mm |
| Biezums | 2.5 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Pastiprināts | Jā |
| Kaste satura iepakošanai | 25 |
| Papildus informācija | Biezums: 2.5 mm. Materiāls: Nerūsējošais tērauds |
| Izcelsmes valsts | Igaunija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 501977479 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: ANGLE BRACKET 90X90X65X2.0 A2 (50)