Product information
| Garums | 7.6 cm |
|---|---|
| Darbības zonas garums | 51 mm |
| Zobu solis | 1.4 mm |
| Piemērots griešanai | Raupjš |
| Vienību skaits iepakojumā | 5 |
| Produkta veids | Figūrzāģis |
| Zīmols | Makita |
| Apstrādes materiāls | Koks, Plastmasas |
| Plāksnes biezums | 2 - 35 mm |
| Barcode | 500202993 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: SAW BLADES B-14 50MM 5PCS