Product information
| Garums | 60.8 cm |
|---|---|
| Platums | 2.3 cm |
| Biezums | 1 cm |
| Flīžu tips | Keramika |
| Flīžu mērķis | Sienas |
| Produkta veids | Keramikas joslas sienām |
| Zīmols | Tubadzin |
| Kolekcija | Flare |
| Modelis | Copper |
| Formāts | 2 x 60 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 14 |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 0.19 |
| Piemērots izmantošanai ārā | Nē |
| Flīžu virsma | Gluds |
| Flīžu modelis | Vienkrāsains |
| Krāsa | Zelta krās. |
| Klase | Pirmais |
| Rektificēts | Nē |
| Izturība pret salu | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Uzmanību! | Pirms flīžu līmēšanas ieteicams pārbaudīt toni, ražošanas partiju un kvalitāti. Ieteicams ņemt vērā piegādātāja ieteikumus un norādījumus uz iepakojuma. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Barcode | 502408087 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: LISTELLA COPPER GLOSSY 60.8X2.3 (14)