Product information
| Materiāls | Metāls |
|---|---|
| Vienību skaits iepakojumā | 1000 |
| Produkta veids | Skavotāju skavas |
| Zīmols | Haushalt |
| Garums | 10.5 mm |
| Platums | 1.25 mm |
| Augstums | 8 mm |
| Krāsa | Sudraba krās. |
| Skavas / Vītnes tips | 140 |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 501983877 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: STAPLES 140/8MM 50692042 1000PC