Product information
| Garums | 21 cm |
|---|---|
| Diametrs | 6 mm |
| Montāžas veids | SDS Plus (TE-C) |
| Apstrādes materiāls | Betons, Mūra |
| Produkta veids | Urbji |
| Zīmols | Makita |
| Darbības zonas garums | 16 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Darbības zonas garums: 160 mm. Montāžas veids: SDS Plus (TE-C) |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| TOP prece | Koka skrūve, universāls Haushalt PZ2, 4 x 70 mm, dzeltena krās., 250 gab. |
| Barcode | 500202875 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: URBIS SDS+ 6X210MM STANDARD