Product information
| Materiāls | Plastmasa |
|---|---|
| Krāsa | Balta krās. |
| Zīmols | - |
| Moduļu skaits | 4 |
| Uzstādīšana | Zemapmetuma |
| Aizsardzības līmenis (IP) | IP40 |
| Augstums | 145 mm |
| Platums | 100 mm |
| Dziļums | 145 mm |
| Barcode | 502682190 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: SADALNE ZEMAPMETUMA 4 MODUĻI. IP40