POLYSTYRENE ROLLER WITH HANDLE 10CM OKKO
€0,62
Pieejams uzreiz
Product information
| Garums | 100 mm |
|---|---|
| Paredzēts | Krāsošanas darbiem |
| Rullīša materiāls | Poliesters |
| Produkta veids | Rullītis ar rokturi |
| Zīmols | Okko |
| Auduma biezums | 15 mm |
| Rullīša serdes diametrs | 41 mm |
| Roktura diametrs | 6 mm |
| Krāsojama virsma | Gluds |
| Krāsas tips | Ūdens bāzes krāsām |
| Auduma sastāvs | Poliesters |
| Roktura materiāls | Plastmasas |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Papildus informācija | Garums: 100 mm. Roktura materiāls: plastamsa. Materiāļs: poliesters. Skaits: 1 gab. |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 501823394 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: POLYSTYRENE ROLLER WITH HANDLE 10CM OKKO