POLIKARBONĀTA LOKSNE 8X2000X1050 CAURSP
€11,07
Pieejams uzreiz
Product information
| Pielietojums | Jumtiņiem |
|---|---|
| Garums | 200 cm |
| Platums | 105 cm |
| Biezums | 0.8 cm |
| Materiāls | Polikarbonāts |
| Zīmols | - |
| Kolekcija | Clear |
| Modelis | - |
| Vispārējie izmēri | 200 x 105 x 0.8 cm |
| Krāsa | Caurspīdīga krās. |
| Barcode | 502435507 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: POLIKARBONĀTA LOKSNE 8X2000X1050 CAURSP