Produkta informācija
| Ražotājs | NO BRAND |
|---|---|
| Garums | 270 cm |
| Platums | 9.5 cm |
| Biezums | 0.5 cm |
| Uzstādāma | Iekšpusē, Ārpusē |
| Produkta veids | Apdares dēlis |
| Koksnes veids | Priede |
| Izcelsmes valsts | Latvija |
| Svītrkods | 502555449 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: APDARES DĒLIS PRIEDE 5X95X2700MM