Product information
| Krāsa | Zaļa krās. |
|---|---|
| Garums | 8 cm |
| Platums | 5 cm |
| Mitrumizturība | Jā |
| Zīmols | - |
| Materiāls | Plastmasa |
| Virsmas pārklājums | Bez/nav |
| Biezums | 0.5 cm |
| TOP prece | Sausais špakteles maisījums Saint-Gobain Weber LR+, izlīdzinošs, 20 kg |
| Barcode | 502223022 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: PLANK 80X50X5MM