Product information
| Krāsa | Balta krās. |
|---|---|
| Uzstādīšana | Iedzenama |
| Vada forma | Plakans |
| Vienību skaits iepakojumā | 100 |
| Produkta veids | Kabeļa turētājs |
| Zīmols | Thorsman |
| Modelis | TC 4 x 6 |
| Garums | 20 mm |
| Platums | 1.4 mm |
| Materiāls | Metāls, Plastmasa |
| Stieples diametrs | 4 - 6 mm |
| Temperatūras izturība | -40 - 80 °C |
| Papildus informācija | Materiāls: Plastmasa, metāls. Forma: Plakana. Stieples diametrs: 4 - 6mm. Temperatūras izturība: -40 - 80°C |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 501822894 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: CLIPS TC 4X6 TRANSPARENT