Product information
| Garums | 1000 mm |
|---|---|
| Platums | 80 mm |
| Krāsa | Zelta krās. |
| Materiāls | Alumīnijs |
| Produkta veids | Savienotāj skava/lenta |
| Zīmols | Cezar |
| Apdares darbiem | Iekštelpu |
| Augstums | 4.2 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Papildus informācija | Dažāda augstuma virsmu savienošanai. Ļauj estētiski savienot paneļus, keramikas flīzes un paklājus. Izstrādājuma attēls ir tikai informatīvs. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Barcode | 501057828 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: LIST AL LPPOS GOLD 1.0M