VALUE DOMOLETTI ATLANTA BAL.644X2035LAB
€70,01
Pieejams uzreiz
Product information
| Lietošanas nosacījumi | Iekšējās telpas |
|---|---|
| Augstums | 203 cm |
| Platums | 64.4 cm |
| Biezums | 4 cm |
| Atvēršanas virziens | Labais |
| Produkta veids | Iekšējā durvju vērtne |
| Zīmols | Domoletti |
| Kolekcija | Atlanta |
| Modelis | - |
| Augstums ar rāmi un apmalēm | 209.4 cm |
| Platums ar rāmi un apmalēm | 74.6 cm |
| Krāsa | Balta krās. |
| Rāmja materiāls | MDF |
| Virsmas materiāls | Lamināts |
| Vērtnes virsma | Profilēts, ar stiklu |
| Ieteicamais urbuma augstums sienā | 204 cm |
| Ieteicamais urbuma platums sienā | 64.6 cm |
| Komplekts | Komplektācijā slēdzene un eņģes. Aploda un rokturi jāiegādājas atsevišķi. |
| Iekļauts durvju rāmis | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Var izvēlēties no divu veidu aplodām atkarībā no regulējamā aplodas platuma: 10-14 cm vai 14-18 cm. Saistītās preces: Vertikāla aploda 10-14 cm 000040211877, Vertikāla aploda 14-18 cm 000040211879, Horizontāla aploda 10-14 cm 000040211880, Horizontāla aploda 14-18 cm 000040211881. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Barcode | 502417078 |
- These white laminate doors with glass elements offer you a stable and elegant full solution for your interior.
- These doors look great in various style rooms, both modern and classic.
- Their construction is framed, distinguished by durability and longevity. The door width can be customized according to needs, from 60 to 80 cm.
- The doors are sold with three hinges and a built-in lock – this provides extra security and privacy for your spaces.
- These doors with glass elements are an excellent choice to give your spaces uniqueness, elegance, and functionality.
- With the quality Domoletti ATLANTA doors, you will give your home or office a special charm and comfort with guaranteed longevity.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: VALUE DOMOLETTI ATLANTA BAL.644X2035LAB