LEVEL R.3INDICATOR.HAUSHALT JYC-97C-4 600MM
€2,51
Pieejams uzreiz
Product information
| Garums | 600 mm |
|---|---|
| Actiņu skaits | 3 |
| Magnētiskais stiprinājums | Nē |
| Produkta veids | Līmeņrāži |
| Zīmols | Haushalt |
| Svars | 0.29 kg |
| Profila svars, g/m | 293 |
| Mērījumu kļūda | ±0,50 mm/m |
| Ar rokturi | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Garums: 60 cm. Profila svars, g/m: 293. Diafragmu skaits: 3. Mērījumu kļūda: ±0,50 mm/m |
| Barcode | 502206742 |
Three indicators designed for level determination. Body length 60 cm, color blue. The allowable measurement error is 0.5 mm/m.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: LEVEL R.3INDICATOR.HAUSHALT JYC-97C-4 600MM