CUTTING DISC 230 X 2.5 A30S STEEL
Product code: 500220795
€1,03
Pieejams uzreiz
Product information
| Biezums | 2.5 mm |
|---|---|
| Diametrs | 230 mm |
| Iekšējā cauruma diametrs | 22.23 mm |
| Maksimālais ātrums minūtē | 6600 rpm |
| Produkta veids | Griešanas disks |
| Zīmols | Makita |
| Svars | 0.2 kg |
| Materiāls | Metāls |
| Griešanas ātrums | 80 m/s |
| Diska forma | Taisns |
| Apstrādes materiāls | Metāla |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Maksimālais ātrums minūtē: 6600 rpm. Griešanas ātrums: 80 m/s |
| Barcode | 500220795 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: CUTTING DISC 230 X 2.5 A30S STEEL