Product information
| Garums | 250 cm |
|---|---|
| Platums | 80 cm |
| Augstums | 30 cm |
| Materiāls | Metāls, Plastmasa |
| Produkta veids | Dārza tuneļi-siltumnīcas |
| Zīmols | Garden Center |
| Kolekcija | - |
| Modelis | A00913M |
| Krāsa | Caurspīdīga krās. |
| Svars | 0.9 kg |
| Platība | 2 m² |
| Arku skaits | 5 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Iepakojuma izmērs: 62x2x62cm, Svars: 0,91kg |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 502005605 |
SILTUMNĪCA DOBEI GARDEN CENTER A00913M, 2500 MM X 800 MM X 300 MM
GARDEN CENTER A00913M ir lieliska izvēle, lai radītu piemērotu vidi jūsu augu attīstībai, pasargājot tos no sala, putniem un citiem potenciāli kaitīgiem faktoriem. Tā ir kā neliela 2,5 m gara siltumnīca ar metāla aploku, ko var novietot dārza vai puķu dobes virspusē. Caurspīdīgais pārsegs nodrošina optimālu siltuma un gaismas caurlaidību un saglabā augiem nepieciešamo mitrumu.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: LECEKTS DOBEI 250X80CM A00913M