DĀRZA ZĀĢIS + ASMENS 610MM FORTE TOOLS
€7,61
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | FORTE TOOLS |
|---|---|
| Garums | 610 mm |
| Asmens garums | 610 mm |
| Darba daļu materiāls | Metāls |
| Kāta materiāls | Tērauds |
| Produkta veids | Zāģi |
| Zīmols | Forte Tools |
| Ar rokturi/kātu | Jā |
| Savienojuma stienis | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Ražotāja garantija | 36 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | + asmens 610 mm |
| Izcelsmes valsts | Portugāle |
| Svītrkods | 502714430 |
Dārza zāģis Forte Tools 40-427FT
Lokzāģis Forte Tools 40-427FT ir ar 61 cm gariem asmeņiem un ērtu rokturi - neaizstājams instruments dārza kopšanas un uzturēšanas darbos. Asmeņi ir izgatavoti no augstas kvalitātes metāla sakausējuma, kas nodrošina asumu un izturību, kas nozīmē, ka tas būs lieliski piemērots sausu zaru zāģēšanai. Zāģim ir izturīgs tērauda korpuss. Instrumentam ir 3 gadu garantija.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: DĀRZA ZĀĢIS + ASMENS 610MM FORTE TOOLS