Product information
| Materiāls | Metāls |
|---|---|
| Garums | 80 mm |
| Platums | 20 mm |
| Produkta veids | Montāžas plāksne |
| Zīmols | Haushalt |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Biezums | 2 mm |
| Izcelsmes valsts | Igaunija |
| Barcode | 501897944 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: HOLE PLATE 80X20X2.0 BROWN