Product information
| Maisījuma tips | Izlīdzinošs |
|---|---|
| Vielas/maisījuma pielietojums | Iekšējā apmetuma darbiem |
| Produkta svars ar iepakojumu | 25 kg |
| Darba temperatūra | +5 - +30 °C |
| Produkta veids | Sauss špakteļmasas maisījums |
| Zīmols | Knauf |
| Maisījuma un ūdens attiecība | 1:0.3 |
| Patēriņš | 1,2 kg/m2 |
| Maisījuma sastāvs | Baltā cementa bāze |
| Barcode | 500517411 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: SPACKLE FINISH SPACKLING WHITE 25KG