Product information
| Garums | 250 cm |
|---|---|
| Augstums | 5.6 cm |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Materiāls | Plastmasa |
| Produkta veids | Grīdlīstes |
| Zīmols | Salag |
| Kolekcija | SG56 |
| Biezums | 2 cm |
| Krāsas nosaukums | Ozola krās. |
| Piemērots vannas istabai | Jā |
| Papildus informācija | Grīdlīstes tiek piestiprinātas ar dībeļiem - 000051194423. Stiprinājumi nav iekļauti komplektācijā. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Barcode | 501745691 |
Accessories suitable for moldings:
Inner corner – 000051110487
Outer corner – 000051110488
Connections – 000040080245
End caps – 000051110486
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: SKIRTING BOARD SG5073