Product information
| Produkta veids | Automātisks slēdzis |
|---|---|
| Zīmols | Schneider Electric |
| Modelis | IC60N |
| Fāžu skaits | 3 |
| Poli | 3P |
| Atvienošanas līkne | C |
| Atvienošanas spēja, kA | 10 |
| Strāvas stiprums | 25 A |
| Spriegums | 415 V |
| Selektivitātes klase | 3 |
| Ciklu skaits | 10000 |
| Aizsardzības līmenis (IP) | IP20 |
| Platums | 54 mm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Nominālā strāva: 25 A. Aizsardzība: IP20 |
| Izcelsmes valsts | Francija |
| Barcode | 501732919 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: AUTOMATIC SWITCH IC60N C25A 3P 10KA