Product information
| Garums | 1.9 m |
|---|---|
| Platums | 1.4 m |
| Produkta veids | Aizsargpārklāji |
| Zīmols | Garden Center |
| Svars | 0.26 kg |
| Biezums, µm | 50 |
| Krāsa | Balta krās. |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 501732394 |
FROST PROTECTION COVER GARDEN CENTER 7043732, WHITE, 1.9 X 1.4 M
The protective cover is an excellent choice to protect plants from frost and wind. The protective cover film is durable and of high quality, helping plants to winter more easily and providing reliable protection against adverse weather conditions.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: FROST PROTECTION COVER 50G 1.4X1.9M