Product information
| Materiāls | Politelēns (PE) |
|---|---|
| Ruļļa garums | 5.5 m |
| Diametrs | 50 mm |
| Sieniņas biezums | 3 mm |
| Piemērots dzeramajam ūdenim | Nē |
| Produkta veids | Caurule |
| Zīmols | Multikuta |
| Krāsa | Balta krās. |
| Izcelsmes valsts | Lietuva |
| Barcode | 501710836 |
Durable and easy-to-install plastic tube suitable for forming greenhouse frames.
Diameter: 5cm and 5.5 m long, in white color.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: GREENHOUSE TUBE D5CM 5.5M WHITE