FOLDING LADDER TRADITION PLUS 140X70X280CM
€92,82
Pieejams uzreiz
Product information
| Garums | 140 cm |
|---|---|
| Platums | 70 cm |
| Maksimālais augstums | 280 cm |
| Maksimālā slodze | 150 kg |
| Siltumizolācijas biezums | 26 mm |
| Produkta veids | Salokamās kāpnes |
| Zīmols | Minka |
| Materiāls | Koks |
| Atveres garums | 140 cm |
| Atveres platums | 70 cm |
| Vāka biezums | 30 mm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Austrija |
| Barcode | 502203387 |
Holds up to 150 kg;
Hatch 33 mm thick, white color both inside and outside;
Thermal resistance coefficient 1.1 W/m²K;
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: FOLDING LADDER TRADITION PLUS 140X70X280CM