Product information
| Produkta veids | Pašlīmējošas lentas turētājs |
|---|---|
| Zīmols | Tesa |
| Kolekcija | Economy |
| Modelis | - |
| Garums | 22 cm |
| Platums | 6 cm |
| Augstums | 22 cm |
| Diametrs | 14 cm |
| Svars | 0.5 kg |
| Krāsa | Sarkana krās., Zila krās. |
| Materiāls | Gumija, Metāls |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Taivāna |
| Barcode | 500350394 |
- Especially durable metal housing
- Retractable cutting blade for safe use (prevents injuries)
- Rubber-coated handle for a more comfortable grip
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: DEVICE FOR PACKAGING TAPE 66MX50MM 6300