Product information
| Augstums | 56 cm |
|---|---|
| Platums | 43 cm |
| Kāpņu tips | Divpusējas profesionālās |
| Maksimālais lietotāja ķermeņa svars | 150 kg |
| Produkta veids | Trepes |
| Zīmols | Haushalt |
| Svars | 2.8 kg |
| Garums | 62 cm |
| Materiāls | Alumīnijs |
| Platformas augstums | 560 mm |
| Pakāpju skaits | 3 |
| Piemērots profesionālai lietošanai | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | Slovākija |
| Barcode | 500956201 |
HAUSHALT double-sided three-step ladder is the perfect choice in terms of both price and quality. These ladders are primarily designed for home use, but they can also be adapted for work where there is no need to climb high or carry especially heavy tools.
These ladders are particularly compact and ergonomic. Their weight is only 2.8 kg, as they are made of aluminum. Construction features - three steps, 0.7 m height.
Speed up your work or repairs!
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: HOUSEHOLD 2X3 STEP LADDER FXA