Product information
| Ligzdu skaits | 3 ligzdas |
|---|---|
| Vada garums | 5 m |
| Spriegums | 230 V |
| Zemējuma kontakti | Jā |
| Ar slēdzi | Jā |
| Produkta veids | Pagarinātāji |
| Zīmols | Brennenstuhl |
| Sērija | ECO-LINE |
| Strāvas stiprums | 16 A |
| Vada tips | 3 x 1,5 mm² |
| Krāsa | Balta krās. |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Vada diametrs: 3 mm |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 500075412 |
- Standard extension cord in attractive colors and excellent quality.
- Conveniently placed sockets allow for the connection of angled plugs.
- Illuminated 2-pole on/off safety switch.
- Child-safe sockets.
- Protection rating (IP): IP20
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: EXT. 1152920023 5M 3V 3X1.5 WHITE