Product information
| Garums | 32.5 cm |
|---|---|
| Platums | 13 cm |
| Augstums | 18 cm |
| Krāsa | Melna krās. |
| Ar riteņiem | Nē |
| Produkta veids | Kastes |
| Zīmols | Stanley |
| Svars | 0.6 kg |
| Materiāls | Metāls, Plastmasa |
| Ar rokturi | Jā |
| Ar slēdzeni | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Izraela |
| Barcode | 502004139 |
Stanley Essential M Tool Box
Product description in English:
- Innovative design
- Ergonomic fasteners - Metal
- The small organizers on top allow for organizing small parts
- Geometric locking fasteners - ensure locking, allow smooth closing and opening
- Padlock ensures maximum security
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: ESSENTIAL BOX WITH METAL CLIPS 12.5IN