Product information
| Vadītāja materiāls | Vara monolīts |
|---|---|
| Kodola dzīslas (xlpe) | 1.5 mm² |
| Daudzums iepakojumā | 100 m |
| Kodolu skaits | 3 |
| Produkta veids | Kabeļi |
| Zīmols | Lietkabelis |
| Modelis | CYKY-L |
| Nominālais spriegums | 750 V |
| Izolācijas slāņa materiāls | Polivilhlorīds (PVC) |
| Krāsa | Melna krās. |
| Korpusa materiāls | Polivilhlorīds (PVC) |
| Kabeļa forma | Apļveida |
| Vadītāja forma | Apaļš |
| Darba temperatūra | 70 - 160 °C |
| Degšanas klase: | Eca |
| Izcelsmes valsts | Lietuva |
| Barcode | 500530659 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: CABLE CYKY-L 3X1.5 BLACK (100)