HSS DRILL FOR METAL 5X86MM
Product code: 500999986
€0,93
Pieejams uzreiz
Product information
| Garums | 8.6 cm |
|---|---|
| Diametrs | 5 mm |
| Montāžas veids | Taisne |
| Apstrādes materiāls | Metāla |
| Produkta veids | Urbji |
| Zīmols | Makita |
| Darbības zonas garums | 5.2 cm |
| Urbja tips | HSS |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Papildus informācija | Darbības zonas garums: 52 mm. Montāžas veids: Taisns |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 500999986 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: HSS DRILL FOR METAL 5X86MM