Product information
| Garums | 150 cm |
|---|---|
| Platums | 75 cm |
| Augstums | 30 cm |
| Materiāls | Metāls |
| Produkta veids | Paceļamas dobes |
| Zīmols | Klasika |
| Krāsas nosaukums | Cinka krās. |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 502287478 |
- Aesthetic appearance - garden decor;
- 1 mm thick galvanized metal profile;
- Durable and stable construction;
- Easy anchoring - legs insert into the ground;
- Easy to maintain;
- Easy assembly in 10-15 minutes;
- Easy access to plants;
- Size customization option (special orders).
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: ELEVATED BED CLASSIC GARDEN GALVANIZED