Product information
| Maksimālais griezes moments, Nm | 205 |
|---|---|
| Akumulatoru skaits komplektā | 3 |
| Lādētājs iekļauts | Jā |
| Produkta veids | Bezvadu instrumentu komplekti |
| Zīmols | Dewalt |
| Modelis | DCK755P3T-QW |
| Svars | 13.29 kg |
| Elektriskā dzinēja tips | Bezsuku |
| Apgriezienu skaits tukšgaitā | 3200, 4600 |
| Ātrumu skaits | 2 |
| Stobra diametrs | 1 mm |
| Maks. urbšanas diametrs kokā | 135 mm |
| Maks. urbšanas diametrs tēraudā | 13 mm |
| Maks. urbšanas diametrs betonā | 24 mm |
| Āmura režīmi | Jā |
| Akumulatora tips | Li-ion |
| Akumulatora tilpums | 5 Ah |
| Akumulators iekļauts komplektā | Jā |
| Nepieciešamais akumulatoru skaits | 1 |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Soma komplektā | Jā |
| Iebūvēts LED apgaismojums | Jā |
| Komplekts | Komplektā:..DCD796 Akumulatora triecienurbjmašīna.DCF887 Akumulatora triecienskrūvgriezis.DCH273 Akumulatora perforators.DCG405 Akumulatora leņķa slīpmašīna.DCS355 Akumulatora daudzfunkcionālais instruments.DCS570 Akumulatora ripzāģis.DCS334 Akumulatora figūrzāģis.DCB184 3gab. 18V 5Ah akumulatori.DCB115 Lādētājs.TSTAK II Instrumentu koferis.TSTAK VI Instrumentu kaste.TSTAK Mobile Storage Kaste ar riteņiem |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Čehija |
| Barcode | 502281797 |
Included:
- DCD796 Battery Hammer Drill
- DCF887 Battery Impact Screwdriver
- DCH273 Battery Rotary Hammer
- DCG405 Battery Angle Grinder
- DCS355 Battery Multifunction Tool
- DCS570 Battery Circular Saw
- DCS334 Battery Jigsaw
- DCB184 3 pcs. 18 V 5 Ah Batteries
- DCB115 Charger
- TSTAK II Tool Box
- TSTAK VI Tool Box
- TSTAK Mobile Storage Wheeled Box
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: DEWALT DCK755P3T-QW SET