DISCS FOR GRINDING METAL 125X22X6 CONVEX
€1,50
Pieejams uzreiz
Product information
| Diametrs | 125 mm |
|---|---|
| Iekšējā cauruma diametrs | 22.23 mm |
| Smalkums | 30 |
| Piemēroti rīki | Leņķveida smalcinātājs |
| Produkta veids | Slīpdiski |
| Zīmols | Bosch |
| Modelis | A30 T BF |
| Biezums | 6 mm |
| Svars | 0.172 kg |
| Materiāls | Alumīnija oksīds |
| Apstrādes materiāls | Loksnes, Tērauds |
| Maksimālais ātrums minūtē | 12250 rpm |
| Griešanas ātrums | 80 m/s |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Svars: 0.172 kg. Materiāls: Alumīnija oksīds. Smalkums: 30. Maksimālais ātrums minūtē: 12250 rpm. Griešanas ātrums: 80 m/s |
| Izcelsmes valsts | Slovēnija |
| 0 € uz pakomātu | Dimanta disks Bosch, 125 mm x 22.23 mm x 5 mm |
| Parastā cena | Vīle Topex, apaļš, 200 mm, koks |
| Barcode | 500556711 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: DISCS FOR GRINDING METAL 125X22X6 CONVEX