FINISHING STRIP WALL.LUX E-27 23X11X2000MM
€0,44
Pieejams uzreiz
Product information
| Garums | 2000 mm |
|---|---|
| Platums | 11 mm |
| Krāsa | Balta krās. |
| Materiāls | Putu polistirols (EPS) |
| Produkta veids | Apdares lentes |
| Zīmols | Marbet |
| Apdares darbiem | Iekštelpu |
| Augstums | 23 mm |
| Biezums | 11 mm |
| Līstes tips | Griestu apdare |
| Vienību skaits iepakojumā | 2 |
| Papildus informācija | Izgatavots no ekstrudēta polistirola |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 502191817 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: FINISHING STRIP WALL.LUX E-27 23X11X2000MM