DIAMOND TURBO CUTTING DISK 150X2.4X22.23
€2,78
Pieejams uzreiz
Product information
| Diametrs | 150 mm |
|---|---|
| Biezums | 1.4 mm |
| Dimanta asmeņa tips | Turbo |
| Produkta veids | Dimanta diski |
| Zīmols | Haushalt |
| Iekšējā cauruma diametrs | 22.23 mm |
| Apstrādes materiāls | Akmens, Betons, Granīts, Klinkera, Marmors, Sarkanie ķieģeļi |
| Piemērots griešanai | Sauss, Slapjš |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Maksimālais ātrums minūtē | 10200 rpm |
| Griešanas ātrums | 80 m/s |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Piemēroti rīki | Leņķveida smalcinātājs |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Piemērots griešanai: Sauss, Slapjš. Vienību skaits: 1. Maksimālais ātrums minūtē: 10200 rpm. Griešanas ātrums: 80 m/s. Piemēroti rīki: Leņķveida smalcinātājs |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 502205273 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: DIAMOND TURBO CUTTING DISK 150X2.4X22.23