Product information
| Garums | 16.5 cm |
|---|---|
| Diametrs | 10 mm |
| Montāžas veids | SDS Plus (TE-C) |
| Apstrādes materiāls | Betons, Mūra |
| Produkta veids | Urbju komplekts |
| Zīmols | Bosch |
| Darbības zonas garums | 10 cm |
| Komplekts | 3 gab.: 6, 8, 10 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 3 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Barcode | 500556729 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: SET SDS-PLUS 3 DRILLS 6/8/10 MM