Product information
| Svars | 4 kg |
|---|---|
| Darba temperatūras diapazons | +10 - +25 °C |
| Produkta veids | Hidroizolācija |
| Zīmols | Vincents Polyline |
| Modelis | Hidroplast |
| Patēriņš | 1,2 kg /m² |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izmantošana | Interjera un eksterjera darbiem, apsildāmajām grīdām |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Latvija |
| Barcode | 500516241 |
Single-component, fast-drying polymer waterproofing coating. Used to protect plaster, drywall, OSB, particle board, plywood, concrete, and various cement surfaces before tiling in bathrooms, shower rooms, kitchens, balconies, terraces, pools, etc.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: HYDROISOLATION VINCENTS HIDROPLAST 4KG