Product information
| Platums | 250 mm |
|---|---|
| Garums | 0.25 m |
| Krāsa | Zaļa krās. |
| Materiāls | Poliesters |
| Zīmols | Vincents Polyline |
| Mērķis | izolācijai |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| TOP prece | Apavu tīrīšanas restīte Aco Vario 01213, alumīnijs, gumija, 60 cm x 40 cm |
| Barcode | 501980449 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: CUFF VINCENTS HIDROTAPE T250 D70 -100