Product information
| Svars | 0.55 kg |
|---|---|
| Maksimālais darba spiediens | 10 Bar |
| Gaisa patēriņš | 100 l/min |
| Gaisa ieplūdes savienotājs | 1/4" |
| Ar manometru | Jā |
| Produkta veids | Pistoles piepūšanai |
| Zīmols | Stanley |
| Garums | 330 mm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Garums: 330 mm. Svars: 0.55 kg. Maksimālais darba spiediens: 10 Bar. Gaisa patēriņš: 100 l/min. Gaisa ieplūdes savienotājs: 1/4". Ar manometru: jā |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 502043075 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: GUN AIR + HOSE MANOM 170533XSTN